Yurtdışı Eğitim

NELER SUNUYORUZ?

DİL EĞİTİMİ

20 farklı ülkede başta İngilizce olmak üzere İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Fransızca dil eğitimleri

Lisans- YÜKSEK LİSANS programları

Üniversite eğitimini yurtdışında almak isteyen öğrencilerimiz için 10 farklı ülkede lisans ve yükseklisans eğitimleri

WORK AND STUDY

Dil eğitimi alırken çalışmak isteyen öğrencilerimiz için İrlanda, Avustralya, Malta ve Dubai'de sunulan Work and Study programları

SERTİFİKA PROGRAMLARI

Business, Law, Marketing, Human Research, IT vb alanlarda kısa veya uzun süre seçenekli sertifika eğitimleri

YAZ KAMPLARI

8-17 yaş aralığındaki öğrencilerimiz için kış veya yaz döneminde 9 farklı ülkede yaz kampları programları

VİZE DANIŞMANLIĞI

40'dan fazla ülke için turistik, öğrenci ve özel vize türleri olmak üzere vize danışmanlığı hizmet

BİZİ ÖZEL KILAN NEDİR ?

VİZE ORANI

Yurtdışı eğitim danışmanlığının temel var olma sebeplerinden vize, tüm süreç açısından en kritik kısımdır. Vize kabul oranımız %96'dır.

KİŞİYE ÖZEL HİZMET

Tüm aşamaların şeffaf, detaylı ve vip özelinde olduğu bir danışmalık.. Yapılması gereken tek şey hayallerinden bize bahsetmek 

SÜRPRİZ HEDİYELER

Danışmanlık aldığın sürede her an  'yok ya bunu da yapmazsın' dedirten sürprizlerle karşılaşabilirsin ?

DANIŞMANLIK AŞAMALARI

Wolfgang Van Goethe

'Düşünmek bilmekten daha ilginçtir; ama incelemekten daha ilginç değildir.''

İlk adım her zaman zordur fakat doğru adım atıldığında keyifli bir araştırma sürecine girebilirsiniz.En zevkli iş araştırmaktır çünkü her an yeni şeyler öğrenirsiniz.Eğitim sadece maddiyatla alakalı bir durum değildir bu nedenle sizin için en uygun olan her zaman 1'den fazla seçenek olacaktır. MOONEdu danışmanlarıyla birlikte sizin için en verimli seçenekler oluşturulur.

William Glasser

“Neredeyse her zaman seçme şansımız vardır. Seçimler ne kadar iyi olursa, hayatımızın kontrolü o kadar elimizde olacaktır.”

Karar verirken dikkat etmeniz gereken en önemli kısım sadece maddi olarak yaklaşmamanız çünkü belki hayatınız boyunca 1 defa yakaladığınız bu fırsatı en doğru şekilde netleştirmeniz için maddiyat kadar ülke,şehir,yaşam ve sürede önemlidir. VE karar verilir.

Cervantes

''İnsan eğitimle doğmaz; ama eğitimle yaşar.''

Karar verilen okula ve eğitime MOONEdu danışmanları pasaport ve kayıt ücretiyle birlikte kaydınızı gerçekleştirir.Gerekli formlar doldurulur. Danışmanlar tarafından okuldan belgelerin takibi yapılırken bir yandan siz de size göre hazırlanmış vize belgelerini toplayabilirsiniz.

Charles Bukowski

''Tünele girdiğinizde dikkat edin dostlarım, umut sandığınız ışık tren farı olabilir. ''

Aşamaların belki de en çok hataya açık ve dikkat edilmesi gereken yeridir ,vize süreci.Gidilecek eğitime uygun vize türü seçilir ,vize belgelerinde ki planlama doğru yapılır ve vize randevusu organize edilir. Randevu ve süreç ile alakalı bilgilendirmeler sürekli olarak danışmanlarımız tarafından yapılır .

Emile Zola

“Hiçbir şey zekayı seyahat etmek kadar geliştirmez.”

Hazır mıyız ?! Başvuru yaptığımız vizemiz onaylandıktan sonra oryantasyon aşama vardır. Gideceğiniz eğitim kurumu ile tüm yazışmalar yapılır ,uçak bileti,seyahat sigortası,konaklama ve transfer organizasyonları yapılır . Danışmanlarımız tarafından gideceğiniz ülke ve şehir ile alakalı tekrar bir oryantasyon yapılır.Seyahat dosyanız hazırlanır ve yolculuk başlar .

John Doerr

“Büyük liderler, büyük iletişimcilerdir.”

Başka bir kültür,başka bir şehir ve başka bir yaşam..Adaptasyon ve eğitim süreniz boyunca MoonEdu ekibi olarak 7/24 bir whatsapp mesajı kadar sana yakın olacağız.

ÜLKELER

İNGİLTERE
İNGİLTERE
usa
AMERİKA
irlanda
İRLANDA
KANADA
KANADA
AVUSTRALYA
AVUSTRALYA
MALTA
MALTA
pexels-aleksandar-pasaric-2044434
BAE-DUBAİ
almanya2
ALMANYA
İtalya
İTALYA
eiffel-tower-g7878d6936_1920
FRANSA
spain
İSPANYA
cape town
GÜNEY AFRİKA / CAPE TOWN
1+
ÜLKE
1+
GLOBAL PARTNER
1+
EĞİTİM PROGRAMLARI İLE
1+
Öğrencimizin Hayaline Dokunduk

NE DEDİLER ?

Mehmet Bey'in yardımları sayesinde Malta’da ESE dil okuluna gittim. Okulun eğitimi çok başarılıydı ve atmosfer çok güzeldi. Güzel zaman geçirdim ve kısa bir süre olsada iyi bir eğitim aldım. İlk tek başıma yurt dışı deneyimimdi. Hiçbir sıkıntı yaşamadım. Yardıma ihtiyacım olduğu her an Mehmet Bey bana hemen yardımcı oldu.Her şey için ona teşekkür ederim. Tekrar dil okuluna gideceğim zaman başvuracağım tek adres burasıdır.

 

YÜSRA SELİN A.

Hukuk bölümü öğrencisi olarak yurtdışında Hukuk İngilizcesi planlarım nedeniyle Moonedu Ailesi ile tanıştım. Cambridge Law Studio kurumunda almış olduğum 3 haftalık eğitim sonrası Türkiye'ye daha donanımlı ve özgüvenli döndüğümü söyleyebilirim . Herşey çok güzeldi ,Mehmet Bey'e ve Moonedu ekibine tüm yardımları için çook teşekkür ederim. Yurtdışı planınız varsa kesinlikle doğru adres.

BAHADIR C.

Ailem ile birlikte 7 günlük Avrupa seyahati için vize işlemlerini Moonedu ekibiyle birlikte tamamladık. Herşey gayet net ve profesyoneldi . Vize işlemleri dışında takıldığımız konularda da Mehmet Bey'in desteği bizim için çok önemliydi. Vize ve yurtdışı eğitim işlemlerimizi güvenerek emanet edeceğimiz tek yer Moonedu oldu.

 

 

 

BURCU D.

Yurtdışında eğitim almayı netleştirdiğimde sadece eğitim olarak değil gittiğimde doyasıya gezmek için de uygun program aradım. Moonedu'nun hazır paket programlarını duyunca görüşmeye gittim . Şunu kesinlikle söylemeliyim ki ilk görüşmemizden eğitimim bitene kadar herşey hazır ve samimiydi. İngiltere'de 8 haftalık paket programına katıldım ve çok memnun kaldım .Kesinlikle paket programlar hakkında bilgi almayı unutmayın derim.

 

EBRU E.

Dil eğitimine karar verdiğimde MoonEdu ekibiyle birlikte bana en uygun olacak planı gerçekleştirip İrlanda'da Work and Study programına katıldım. Eğitim aldığım Galway Cultural Institute okulundan fazlasıyla memnun kaldım. Ulaşmak istediğim her an yanımda oldukları için ve eğitim sürecimi kolaylaştırdıkları için tüm MoonEdu ailesine teşekkür ederim.

CEREN BUSE A.

Moon EDU ekibiyle 2017 yılında tanıştık. Mezuniyetim sonrasında yurtdışı dil eğitimi için araştırmalar yaptım ve Moon EDU ile Kanada'da bulunan ILAC okulunda Co-op programına başvuru yapmaya karar verdim. Tüm süreçlerden memnun kaldım fakat benim için en önemlisi hayallerimi ve gerçekten neyin beni mutlu edeceğini anlatmamı isteyip dinledikten sonra ülke, okul ve eğitim programı sunuldu. Çok teşekkür ederim ken 

 

canan serpil t.

KESFOLOG

highway-ge40c04156_1920
Yurtdışı Eğitim Planlamasında Okul Tercihi Nasıl Yapılmalıdır ?
Bir önceki yazımızda yurtdışı eğitim planlamasında ülke ve şehir tercihi nasıl yapılmalıdır konusunda deneyimlerimizi sizlerle paylaştık. Ülke ve şehir tercihimizi doğru gerçekleştirmek tabiki de ilk ve en önemli aşamalardan biriydi.
KEŞFELOGA GÖZ AT
train-g2ad99fd1f_1920
Nedir bu Work and Study Programı? Work and Travel İle farkı nedir?
Work and Travel Programı sadece Amerika'da bulunan ve yaz dönemlerinde 3 aylığına gidilen bir çalışma programıdır. Work and Study ise bazı ülkelerin belirli hafta ve üzeri eğitim programı kayıtlarında öğrencilere yasal olarak sundukları genelde haftada 20 saat part-time çalışma iznidir.
KEŞFELOGA GÖZ AT
fisher-island-g3f0dd49eb_1920
Yurtdışı Eğitim Planlamasında Ülke ve Şehir Tercihi Nasıl Yapılmalıdır ?
Yurtdışı eğitim planlarınızı yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç önemli aşama vardır. Bunların başında ülke ve şehir seçimi gelmektedir. Ülke seçimini yaparken şu soruları mutlaka kendimize sormalıyız ;
KeŞfologa Göz AT
Moon EDU Logo
Emek Mahallesi 19. Sokak No:95
kesfet@moonedu.com.tr
+90 552 696 6630

Dünya'nın kapılarını aralayın

world-map
Scroll to Top